Anasayfa
2019-06-17 01:24:36 ( 9 izlenme )
Reklamlar

ANKARA’DA DEHŞETE DÜŞÜREN OLAY! HIRSIZLIK İÇİN GİRDİ, 67 YAŞINDAKİ KADINA TE-CVÜZ ETTİ

Ankara’dan gelen son dakika haberi adeta tüyler ürpertiyor. 19 yaşındaki Enes Açıkgöz, Ankara’nın Keçiören ilçesindeki bir eve hı-rsızlık için girdi. Evde yalnız yaşayan 67 yaşındaki N.Y., sabah 05.30’da gelen sesler üzerine uyandı ve bir anda bı-çağı karşısında buldu. Bı-çak teh-didiyle yaşlı kadına te-ca-vüz eden Açıkgöz ise ifadesinde sk-andal sözler kullandı.


Edinilen son dakika bilgisine göre, Keçiören’deki ko-rkunç olay 9 Haziran 2019 Pazar günü yaşandı. Evinde yalnız yaşayan 67 yaşındaki N.Y., y-atak odasında uyuduğu sırada sabah 05.30’da evden sesler geldiğini duydu.

Y-atağından kalkmaya çalışırken bir anda karşısına biri çıktı. B-ıçak te-hdidiyle te-ca-vüze uğrayan N.Y. olaydan sonra polis merkezine giderek şi-kâyetçi oldu. Hastaneye kaldırılan N.Y., psi-kolojik tedavi görmeye başladı.


DÜŞÜRDÜĞÜ ÇAKMAK YAKALATTI

Polis evde yaptığı incelemelerde sa-ldırganın bo-ğuşma sırasında düşürdüğü bir ç-akmak ve başkasına ait banka kartı buldu. Üzerindeki parmak izinin hı-rsızlık, oto hı-rsızlık gibi 5 ayrı s-uçtan sa-bıkası bulunan Enes Açıkgöz’e ait olduğu belirlendi. Oturduğu adreste bulunmayan Açıkgöz’ün gidebileceği adresler ve yakın arkadaş çevresi takibe alındı. Yapılan takibin ardından Açıkgöz, parkta y-akalandı.


ÇARŞAFTAKİ DELİL

G-özaltına alınan Açıkgöz ifadesinde, “Arkadaşımla gece boyunca parkta a-lk-ol aldık, parktan ayrıldıktan sonra tu-valetimi yapmak için eve girdim, te-cav-üz etmedim” sa-vunması yaptı. Ancak yapılan kriminal incelemede ve çarşaftaki s-pe-rm örneklerinden N.Y.’ye te-ca-vüz ettiği ortaya çıkan Açıkgöz t-utuklandı. Açıkgöz’ün eve girdiği sırada arkadaşı S.T.’nin ise kapıda gözcülük yaptığı belirlendi. S.T., çıkarıldığı mahkemece a-dli kontrol şartı ile serbest kaldı. (Hürriyet)Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çocuk ve Kuzunun Güldüren Kavgası Şaka Gibi Adam 5 Adet Un Çuvalını Sırtlayıp Taşıyor.. Askere Kimlik Soran Pkk'lıyı Yumruk Manyağı Yapan Üsteğmen Leopar, avının hamile olduğunu görünce bakın ne yaptı. İbretlik!