Anasayfa
2019-06-17 01:24:36 ( 27 izlenme )
Reklamlar

ANKARA’DA DEHŞETE DÜŞÜREN OLAY! HIRSIZLIK İÇİN GİRDİ, 67 YAŞINDAKİ KADINA TE-CVÜZ ETTİ

Ankara’dan gelen son dakika haberi adeta tüyler ürpertiyor. 19 yaşındaki Enes Açıkgöz, Ankara’nın Keçiören ilçesindeki bir eve hı-rsızlık için girdi. Evde yalnız yaşayan 67 yaşındaki N.Y., sabah 05.30’da gelen sesler üzerine uyandı ve bir anda bı-çağı karşısında buldu. Bı-çak teh-didiyle yaşlı kadına te-ca-vüz eden Açıkgöz ise ifadesinde sk-andal sözler kullandı.


Edinilen son dakika bilgisine göre, Keçiören’deki ko-rkunç olay 9 Haziran 2019 Pazar günü yaşandı. Evinde yalnız yaşayan 67 yaşındaki N.Y., y-atak odasında uyuduğu sırada sabah 05.30’da evden sesler geldiğini duydu.

Y-atağından kalkmaya çalışırken bir anda karşısına biri çıktı. B-ıçak te-hdidiyle te-ca-vüze uğrayan N.Y. olaydan sonra polis merkezine giderek şi-kâyetçi oldu. Hastaneye kaldırılan N.Y., psi-kolojik tedavi görmeye başladı.


DÜŞÜRDÜĞÜ ÇAKMAK YAKALATTI

Polis evde yaptığı incelemelerde sa-ldırganın bo-ğuşma sırasında düşürdüğü bir ç-akmak ve başkasına ait banka kartı buldu. Üzerindeki parmak izinin hı-rsızlık, oto hı-rsızlık gibi 5 ayrı s-uçtan sa-bıkası bulunan Enes Açıkgöz’e ait olduğu belirlendi. Oturduğu adreste bulunmayan Açıkgöz’ün gidebileceği adresler ve yakın arkadaş çevresi takibe alındı. Yapılan takibin ardından Açıkgöz, parkta y-akalandı.


ÇARŞAFTAKİ DELİL

G-özaltına alınan Açıkgöz ifadesinde, “Arkadaşımla gece boyunca parkta a-lk-ol aldık, parktan ayrıldıktan sonra tu-valetimi yapmak için eve girdim, te-cav-üz etmedim” sa-vunması yaptı. Ancak yapılan kriminal incelemede ve çarşaftaki s-pe-rm örneklerinden N.Y.’ye te-ca-vüz ettiği ortaya çıkan Açıkgöz t-utuklandı. Açıkgöz’ün eve girdiği sırada arkadaşı S.T.’nin ise kapıda gözcülük yaptığı belirlendi. S.T., çıkarıldığı mahkemece a-dli kontrol şartı ile serbest kaldı. (Hürriyet)Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeni Dünyaya Gelen Bebek Anne Dedi...HERKES DONDU KALDI.... ALLAH İsterse Deniz Yarılır Alevler Fışkırır.. Köpeğine saldıran kanguruya yumruk Kuyuya okunan Kuran'ı Kerim tilaveti mest etti